
Seminarium techniczne „Belzona – naprawy i zabezpieczenia w przemyśle” – start cyklu spotkań w 2026 roku. Rozpoczynamy nowy rok cyklem spotkań z klientami w różnych regionach Polski. Pierwszym wydarzeniem w 2026 roku będzie seminarium techniczne „Belzona – naprawy i zabezpieczenia w przemyśle”, inaugurujące serię spotkań, które planujemy zrealizować w różnych częściach kraju. Pierwsze seminarium odbędzie się 19 lutego 2026 roku w Szczecinie, w Morskim Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha.
Seminaria techniczne organizowane w poprzednich latach cieszyły się dużym zainteresowaniem i gromadziły liczną frekwencję uczestników – głównie inżynierów technicznych oraz specjalistów ds. utrzymania ruchu. Tegoroczna edycja kontynuuje sprawdzoną formułę spotkań, łączącą wiedzę ekspercką z praktycznym podejściem do realnych problemów eksploatacyjnych w przemyśle.
Seminaria techniczne poprowadzi Roman Masek – uznany ekspert technologii kompozytowych dla przemysłu, od lat zajmujący się wdrażaniem rozwiązań Belzona w zakładach przemysłowych. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną konkretne aplikacje, studia przypadków oraz sprawdzone metody napraw i zabezpieczeń infrastruktury technicznej.
W ramach wydarzenia odbędzie się pokaz praktyczny, podczas którego licencjonowany inspektor nadzoru zaprezentuje etapy przygotowania powierzchni, aplikacji materiałów oraz kontroli poprawności wykonania prac.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, seminarium będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń, konsultacji eksperckich oraz nawiązywania kontaktów biznesowych pomiędzy uczestnikami i organizatorami.
Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami kompozytowymi, efektywnym utrzymaniem ruchu oraz ograniczaniem przestojów i kosztów eksploatacyjnych.
Szczegóły dotyczące programu oraz kolejnych lokalizacji seminariów będą publikowane na bieżąco.
Seminarium odpowie m.in. na pytania:
• jak szybko przywrócić sprawność urządzeń bez kosztownych przestojów,
• jak zabezpieczyć konstrukcje przed korozją, ścieraniem i oddziaływaniem chemicznym,
• w jaki sposób wydłużyć okres eksploatacji elementów krytycznych,
• kiedy naprawiać, a kiedy wymieniać – analiza kosztów i efektywności technicznej,
• jak poprawić bezpieczeństwo i niezawodność pracy instalacji.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 lutego 2026. Ilość miejsc ograniczona.
Udział w seminarium jest bezpłatny. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz catering.
Kontakt po stronie organizacyjnej - Anna Machłajewska, kom. 505 691 221, amachlajewska@belse.com.pl
___________________________________________________________________
Zobacz materiał filmowy z poprzednich seminariów:







